Wyślij wiadomość
Shanghai Lorechem Company Limited
produkty
Cases
Home > Cases >
Najnowsza sprawa firmy dot Epoksyny lubekota 9035L
Wydarzenia
Contacts
Contacts: Ms. Angie Yang
Fax: 86-021-50323865
Contact Now
Mail Us

Epoksyny lubekota 9035L

2023-12-14
 Latest company case about Epoksyny lubekota 9035L

Epoksyny lubekota 9035L

 

Transformator APG

Rola transformatora

Transformatory mają ważne zastosowania w systemach zasilania.Może przekształcać prąd, napięcie i inne informacje w sieci wysokonapięciowej w sygnały niskiego poziomu spełniające standardy wykrywania, tak aby osiągnąć zdalny monitoring,funkcje sterowania i ochrony.Ponadto transformator może również mierzyć energię elektryczną, zapewniając ważne wsparcie danych dla przedsiębiorstw energetycznych.

  

 

Wzajemny induktor powszechne problemy demoldingu

Transformator jest wytwarzany przez odlewanie i APG, które muszą przejść przez procedury rozlewania, odlewania, pierwotnego utwardzania i odlewania.W procesie demoldingu, wyboru produktów i niewłaściwego użytkowania, łatwo pojawić się powierzchniowe ślady przepływu, zmarszczki, demolding nie jest gładki, połysk powierzchni nie jest idealny,proces wtórny jest dotknięty, itp., zmniejszając jakość produktu i obniżając wydajność produkcji.

Ponadto, w przypadku tradycyjnych produktów uwalnianych, zapach jest stosunkowo duży, wpływając na środowisko produkcji na miejscu.

 

LubeKote 9035L to innowacyjny środek uwalniający opracowany zgodnie z potrzebami wielu klientów.Nie tylko poprawia zapach, ale także informacje zwrotne od klientów na miejscu: punkt zapłonu przekracza 60 stopni, bezbarwny i bezwonny może być płynnie demolded, a cena jest bardzo wysoka.

 

 

LubeKote 9035L

Jest wysokiej wydajności półtrwałym środkiem uwalniającym w serii

Używane w wszystkich rodzajach produktów z formy z żywicy epoksydowej, takich jak izolator, transformator, przełącznik wysokiego napięcia, solidny słup uszczelniający, suchy transformator itp.

Cechy, można go szybko i łatwo demoldować, a spray można demoldować wiele razy bez przenoszenia na powierzchnię produktu, aby wpływać na wydajność.

Zalety:

️ Warstwa wykończona jest czysta i może być mocno przymocowana do powierzchni wykończonego materiału

Łatwe w obsłudze

 mniejsza migracja, nie będzie przenoszona na produkty formowane i może poprawić wygląd produktów

Nie wpływa na proces wtórny, klejenie, drukowanie produktu

️ utrzymuje formę w czystości przez długi czas i zmniejsza częstość wadliwych produktów

Spray może jednocześnie wykorzystywać wiele cykli uwalniania, zwiększając wydajność produkcji

Zwiększenie czystości formy, wydłużenie cyklu prania